KONST / Litografier / Färglitografi 14808274
nr 1480 8274
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 450/460, daterad 78. Färglitografi, bildmått: 36x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:38:15
29/7 16:00:00